En İyi Şampuan

Nielsen`in yaptığı anketlere göre saç dökülmesine karşı en çok Bioblas şampuan tercih ediliyor.

Hava kirliliği, yoğun stres, mevsim değişikliği, hormonal değişiklikler, saçlara uygulanan kimyasal işlemler, genetik faktörler ve kullanılan bazı ilaçlar hem kadınların hem erkeklerin yaşadığı saç dökülme problemlerini günden güne arttırıyor. Bu nedenle her geçen gün daha çok insan saç dökülmesine karşı ürünlere yöneliyor.

Saç dökülmesine sorununa cevap veren Bioblas, Nielsen’in Ocak-Eylül 2010 Türkiye Şampuan Pazarı Raporuna göre, saç dökülmesine karşı şampuan segmentinde Türkiye’nin 1 numaralı şampuanı oldu.

Araştırma sonuçlarını değerlendiren Biota Laboratuarları Pazarlama Direktörü Zeynep Işın konuyla ilgili olarak; “Tüketici ihtiyaçları doğrultusunda ciddi Ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirilen Bioblas, tüketicilerimiz tarafından beğenilerek kullanılmakta ve yüksek sadakat oranlarına ulaşmakta. Güvenilirliliği dünyanın sayılı laboratuarlarından Almanya Dermatest Araştırma Kliniği’nde yapılan testlerle kanıtlanan ve onaylanan Bioblas’ın Türkiye pazarında kendi segmentindeki liderliğini paylaşmaktan büyük gurur duyuyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.